סודות ים המלח

טיולי קיאקים ובולענים בים המלח

טיול קיאקים ייחודי בנופיו הקסומים של ים המלח

 

מסע קסום בקיאק זוגי בחוף פרטי ומבודד במרכז ים המלח. במהלך הטיול ובכל נקודת עגינה ניחשף לתופעות טבע חדשות וייחודיות, נצלם ונתעד את הטבע המתחדש בכל יום.

מוזמנים להצטרף אלינו גם לטיול בולענים קסום בחופי ים המלח. בטיול ניחשף באופן בלתי אמצעי למצבו העגום של ים המלח, נבין את סיבותיה של ירידת המפלס של ים המלח, ונראה במו עינינו את התוצאות העגומות אך הקסומות של התופעה. 

הנהר הסודי – טיול נוסף מבית "סודות ים המלח". בטיול הנהר הסודי נגיע אל תעלת המים החוזרים, נבין את מהותה, ונראה נופים ותצורות שהיו חסויים וכמוסים במשך שנים רבות. הטיול חושף סודות ואזורים אפוקליפטיים ומאפשר הצצה נדירה אל הצד הנסתר של ים המלח. 

קיאקים – הסיור יתקיים בדרום ים המלח באחד החופים המיוחדים והמרשימים ביותר. במהלך השייט נחתור בין התגבשויות מלח ייחודיות ובולענים בצבעים וגדלים שונים. בכל נקודת עגינה נחשף לתופעות גיאולוגיות מופלאות.

הנחלים החמים – איי שם במרכז ים המלח, ליד עין גדי, ישנה תופעת טבע ייחודית ופחות מוכרת. 5 נחלים עם מים רותחים שזורמים כל השנה אל ים המלח. המים הזורמים בנחלים בטמפ' משתנה של 40-48 מעלות. באיזור זה, בשונה מאיזור הבולענים, נראה גם התגבשויות מלח ייחודיות. נוכל להתרחץ במעיינות ולהתמרח בבוץ הייחודי של ים המלח. מומלץ לעשות את הסיור לקראת שקיעה.


הטיולים אל נופי הקסם של ים המלח מודרך בידי מדריכים מוסמכים, חוקרים ומורי דרך מהשורה הראשונה.

סודות ים המלח מייסודם של גיא גולן וברוך צימרמן. 

————–

חוויתם כבר את כל הטיולים של גיא גולן מייסד "סודות ים המלח"? מוזמנים להנות מטיולים מיוחדים, ברגל או באופניים של "אופני ים המלח".

מלאו את הטופס וחכו לקסם שיקרה. 

לאחר המילוי:

  •  תקבלו למייל את פרטי הטלפון והמייל של הספק, כולל פירוט הבקשה שלכם כפי שמילאתם אותה.
  • תיפתח שיחת צ'אט מיידית בווטסאפ עם איש הקשר של הספק המבוקש, באופן אוטומאטי ומיידי!

רק כך אני יכול להחזיק את מיזם השיווק של ים המלח. 

מלאו את הטופס כדי שאוכל לעקוב אחרי הבקשות ולחדש את החוזה עם הספקים מידי שנה.

יש למלא לכל בקשה מחדש.

Group 122
Group 468

צור קשר

עקבו אחרינו